Strijp-S, Klokgebouw 10 , 5617 AA, Eindhoven | +31 (0)40 780 33 34 | frontoffice@bluecollarhotel.nl

Strijp-S, Klokgebouw 10 , 5617 AA, Eindhoven

+31 (0)40 780 33 34

info@bluecollarhotel.nl

Contact

Blue Collar Hotel

Strijp-S
Klokgebouw 10
5617 AA, Eindhoven

+31 (0)40 780 33 34
KvK: 60849584
BTW nr. NL854086584B01

folderBekijk onze informatiefolder (.pdf)

Directie:
Bart van den Dijssel
bart@bluecollarhotel.nl

General Manager:
Caroline Meevis
caroline@bluecollarhotel.nl

Operationeel Manager:
Joost Willems
joost@bluecollarhotel.nl

Artistiek Manager Theater:
Quintijn Lohman
theater@bluecollarhotel.nl

Manager Front Office:
Nina Strack van Schijndel
frontoffice@bluecollarhotel.nl

Personeelszaken:
Cynthia Hermsen
personeelszaken@bluecollarhotel.nl

Techniek:
Roy Hermsen
roy@bluecollarhotel.nl

Administratie:
Eefje Schoenmakers
administratie@bluecollarhotel.nl

Volg ons op Facebook:

facebook-icon

Hotel Ligging
∗ 3 minuten lopen van Trein station Beukenlaan / Strijp-S
∗ 7 minuten lopen van Philips Stadion
∗10 minuten lopen van het Beursgebouw
∗ 15 minuten lopen van de Effenaar
∗ 2,5 kilometer van Technische Universiteit Eindhoven
∗ 2,6 kilometer van Eindhoven Centrum
∗ 5 kilometer van de High Tech Campus
∗ 8 kilometer van Eindhoven Airport

Parkeren in de garage direct voor het hotel. Uitrijkaarten te verkrijgen aan de balie in ons hotel voor €7,-